Bilgisayar Tamiri

bilgisayar-tamiri

Bilgisayar tamiri, firmamızın kurulduğu günden bu yana en yoğun hizmet verdiği işlerin başında gelmektedir. Anadolu yakasının her ilçesinde hizmet verdiği bir müşterimiz mutlaka olmuştur.

Bilgisayara Format Atma, Virüs programı kurulum ve güncellemesi, ana kart sorunları, bilgisayar açılmaması gibi bilgisayar ile ilgili her türlü sorunda, ev veya iş yeri fark etmeksizin hizmet vermekteyiz.

Ev Müşterilerimiz

Format Atma: Müşterilerimiz ev bilgisayarlarında yaşadığı en temel sorunlardan birisi olan ve zamanla yavaşlayan bilgisayarların hızlanmasına yarayan ve bilgisayarı sıfırlama anlamına gelen format atma işlemini evinizde veya ofisimizde yapmaktayız.

Diğer bilgisayar sorunları: Evinizdeki bilgisayar açılıyor ama ekranına görüntü gelmiyor olabilir, bilgisayarı açma tuşuna bastığınızda ışık yanıyor ve hemen sönüyor olabilir veya bunların dışında ev bilgisayarlarınızda bir çok sorun meydana gelebilir. Sorununuz ne olursa olsun firma olarak tüm bilgisayar sorunlarınıza destek olmaktan memnuniyet duyarız.

İşyeri Müşterilerimiz

Network Kurulumu: Ofisinizde Network kurulumu ihtiyaçlarınızda network büyüklüğü ne olursa olsun destek vermekten memnuniyet duyarız.

Printer Problemleri: Printer ile ilgili tüm sorunlarınızda tamir, bakım, toner ihtiyacı gibi her türlü desteği vermekten memnuniyet duyarız.

Hizmet bölgelerimiz;

Firma olarak bugüne kadar Anadolu yakasının her köşesine hizmet vermiş durumdayız. Başta hizmet bölgelerimiz olan Kartal, Maltepe ilçeleri olmak üzere küçükyalı, idealtepe gibi bölgelerde de servislerimiz bilgisayar sorunlarınızda sizlere destek olmak için hizmetlerini sürdürmektedirler.

Bağdat caddesi, Feneryolu gibi bilgisayar firmalarının çok yoğun olarak bulunmadığı ama ihtiyacın üst seviyede olduğu muhitlerde de servislerimiz hizmet vermektedir.