Dijital Baskı

Dijital Baskı Teknolojileri

Reklamcılık sektörünün en önemli konularından birisi, hiç kuşkusuz ki Dijital Baskı’dır. Sektörün hemen hemen her noktasında, ucu dijital baskı tekniklerine dayanmayan bir çalışma neredeyse yok gibidir.

Aytuğ Bilişim olarak biz, çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlere en kaliteli çözümleri üretmek için elimizden geleni yapmaktan büyük memnuniyet duymaktayız. Bu bağlamda; reklam sektörünün duayen firması ve çözüm ortağımız MaksimumTanitim.com ile birlikte baskı sektöründe en dijital ve uygun fiyatlı alternatifleri sizlere sunmaktayız. Baskının, tüm yöntemleri olan, Vinil , Folyo, Mesh, Canvas, One Way Vision gibi baskı çeşitleri arasından ihtiyacınız olanı seçip kısa süre içinde dört dörtlük bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Her sektörün en güçlü firmalarının tercih ettiği Maksimum Tanıtım ile tüm reklam ihtiyaçlarınıza bir tık uzaktasınız.

Nedir?

Firmaların, iç mekan, dış mekan ve benzeri reklam aktivitelerinde, tanıtım standlarında, araç kaplama ve benzeri çalışmalarında kullanılacak görsel materyallerin, dijital ortamda tasarlandıktan sonra gelişmiş baskı makinelerinde, görselliğinden ödün vermeden, aksine son derece net ve parlak bir şekilde, bastırılarak tanıtım ortamında kullanılır hale getirilme sistemidir.

Örnek bir baskı makinesi aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Hızlı ve net baskı için en doğru tercih; yabancıların kullandığı adıyla Digital Printing’dır.

dijital-baski-makinesi